Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  
Share | 

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
imancica

Broj komentara: 21
Registration date: 2008-02-21

KomentarNaslov komentara: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Tue Apr 01, 2008 9:00 am

Mali uvod, moja kći ima 3,5 godine i jako voli muziku i ples.
Drage moje, zanima me gdje u Sarajevu mogu odvesti/učlaniti/upisati svoju kći na balet/ples/ritmičku gimnastiku?
Mislite li da je prerano za takve vrste aktivnosti i da je bolje sačekati još malo?!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Dida

Broj komentara: 76
Mjesto: Sarajevo
Registration date: 2008-02-26

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Tue Apr 01, 2008 5:49 pm

Mislim da nije prerano i da je ritmička gimnastika ili ples idealan sport za curice u kojem će uživati a i učiti se lijepom držanju, pokretima i ritmu. (Ja sam nekad davno Smile vodila ples za mališane i sjećam se da je bilo dosta djece od 2-3 godine koji su uživali učeći prve plesne korake). Znam da u FIS-u ima ritmička gimnastika, moja rodica vodi curicu vec drugu godinu a njoj je sada skoro 6 godina i znam da je curica oduševljena i da baš voli ići na treninge.
U svakom slučaju toplo preporučujem!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
imancica

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Fri Apr 04, 2008 12:42 pm

Mali update na temu, raspitivala sam se u Centru za mlade na Mojmilu. Oni imaju raznorazne aktivnosti , pa čak i moderni balet i moderni ples ali samo za djecu od 6-18 tako da za ove male ništa. Ako neko slučajno zna jako bih voljela da javi.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jale

Broj komentara: 207
Registration date: 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Fri Apr 04, 2008 3:02 pm

imancice, koliko se sjecam moj drug je vodio svoju curicu u zetru. tamo je bila neka skola gimnastike i plesa za male. curica je imala 3 ili 4 godine ne vise. ne znam koja je skola ali mozda da odete tamo da se raspitate ili da nazovete zetru.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
EU mama

Broj komentara: 29
Registration date: 2008-03-13

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Fri Apr 04, 2008 4:15 pm

Imančice,na Mojmilu u dvorani preko puta Centra za mlade imaju ritmičku gimnastiku i primaju i malu djecu.
Ja ću svoju dati u septembru kada navrši 4 godine.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
imancica

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Mon Apr 07, 2008 2:04 pm

Čula sam da je u Domu policije bila neka vrsta aktivnosti, informacija nije provjerena. Da li neko zna nešto o tome?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
kikiriki

Broj komentara: 85
Mjesto: sarajevo
Registration date: 2008-02-22

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Mon May 19, 2008 12:23 pm

Cini mi se da jedna moja poznanica vodi djevojcicu na casove baleta u Jelicevoj (naziv ulice), ne znam tacno kako se zovu, mislim da sam ja nekada daaaaavno tamo isla na folklor bounce
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Luna
Admin

Broj komentara: 156
Registration date: 2008-02-18

KomentarNaslov komentara: Re: Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?   Tue Mar 31, 2009 5:35 pm

na dobrinji u skoli ima ritmicka gimnastika.
kod mercatora

imas i FIS
a za balet vidi u muzickoj skoli
meni je to prelijepo
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://malisani.lifeme.net

Gdje u Sarajevu voditi djecu na balet, gimnastiku, ples?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Similar topics

-
» Prvi halal lak za nokte