Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

duga putovanja

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dida

Broj komentara : 76
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

KomentarNaslov komentara: duga putovanja   Fri Mar 21, 2008 1:42 am

Planiramo sljedeći mjesec aBd ići u Austriju i stalno razmišljam o tome kako li će bebara podnijeti tako dug put (planirali smo spavati negdje na pola puta). Da li je neko išao na neki ovako daleki put sa bebačem i kakva su iskustva? Mi smo isli na more prošle godine, curici je bilo 2 mjeseca i super je prošlo, skoro cijeli put je prespavala. A sada je već veća i zahtjevnija pa ne mogu sebi nikako da predočim ako bi izgledao taj put.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
lejla

Broj komentara : 250
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: duga putovanja   Fri Mar 21, 2008 2:25 am

Uvijek mozete stati negdje i prespavati ako ona bas bude zahtjevala. Ja neznam koliko dug je put to Austrije, pretpostavljam da ce morati postojati cesce pauze jer nije lako sjediti u autosjedalici tako dugo.

Uostalom bit ces ti sa njom odzada i mozes je zabaviti kad je to potrebno.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jale

Broj komentara : 207
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: duga putovanja   Fri Mar 21, 2008 12:27 pm

ma dida nemoj se brinuti, naoruzaj se raznim vocem, vodom ili sokovima sta vec pije, igrackama i zezalicama i naravno strpljenjem.
mozda se nece cuti cijelim putem a mozda bude htjela dodatnu paznju. mislim da tu nema nekih pravila i da to zavisi i od djeteta ali i od njegovog raspolozenja (barem je tako bilo bratovom sinu). bratov sin je sa njima isao u austriju, italiju, holandiju. svaki put se drugacije ponasao, ali najvaznije je da mu je bilo udobno, da su svaki sat dva stajali po par minuta da se protegnu i to je bilo to. on doduse je imao mucnine ponekad od voznje pa bi mu prije puta dali radovin ili tako nesto za putovanje i sve je bilo super.

nadam se da cete uzivati
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Dida

Broj komentara : 76
Registration date : 2008-02-26

KomentarNaslov komentara: Re: duga putovanja   Fri Mar 21, 2008 3:53 pm

Hvala zene!!! Ma i ja se nadam da ce biti ok, teba nam nekih 15-17 sati do tamo s tim sto smo kontali na pola puta prespavati. MM mi govori da mozda nas dvije idemo avionom a da on dodje autom ali meni nesto zao da sam ide a i strasno volim putovati i razgledati okolo. Inace nas dvoje smo prave stuhe krenemo na put od 5 sati koji nama traje 8-9 jer malo malo negdje svratimo, prosetamo, razgledamo... Meni je samo zbog curice da joj ne bude previse al kontamsa silnim pauzama, obzirom da nam se nigdje ne zuri, i nece biti tako strasno.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Luna
Admin

Broj komentara : 156
Registration date : 2008-02-18

KomentarNaslov komentara: Re: duga putovanja   Tue Mar 25, 2008 7:09 pm

cim je prije naucis na voznju tebi ce biti lakse.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://malisani.lifeme.net
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: duga putovanja   Today at 7:06 am

Na vrh Go down

duga putovanja
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pištolji u JNA
» Slike objekata s Visa