Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Izleti u prirodu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dida

Broj komentara : 76
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-26

KomentarNaslov komentara: Izleti u prirodu   Fri Mar 14, 2008 8:59 pm

Obzirom da MM i ja (a sada i naša bebara) jako volimo hodati po brdima, planinama i svim ljepotama koje nas okružuju, interesuje me da li nas ima još takvih i gdje vi volite provoditi lijepe dane i vikende u prirodi.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jale

Broj komentara : 207
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: Izleti u prirodu   Fri Mar 14, 2008 9:34 pm

skoro svaki vikend smo na planini u vikendici kod mojih roditelja. to je malo selo Lokve izmedju Bjelasnice i Igmana i klima je odlicna.
zato cesto izbivam Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
suncica

Broj komentara : 150
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: Izleti u prirodu   Fri Mar 14, 2008 9:43 pm

svaki radni dan hodamo bilo u prirodi ili po gradu...barice, faletići, bjelašnica, vilsonovo, centar, šoping centri...
bukvalno smo svaki dan na točkovima.
za vikend se prilagođavamo mužu koji je spavalica pa često nismo prispjeli na neki izlet ali zato izađemo u grad.

Broj komentara : 85
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

KomentarNaslov komentara: Re: Izleti u prirodu   Mon Mar 17, 2008 12:27 pm

I mi smo stalno na tockovima, bilo u prirodi bilo u shoping centrima. Nikako se ne smirujemo u kuci! Prosle godine smo "visili" na Baricama, Bukoviku, planinarili: stariji boy (3 god) je sve sa nama hodao, a manji (9 mj) je bio u chicco ruksaku, na ledjima! Ubjedljivo najmladji planinar! Inace, volimo biti u kontaktu s prirodom, cak razmisljamo da posijemo npr. mrkvu, blitvu, kukuruz i sl. na jednom komadicu zemljista. Organic food za svoje bebace! Jos da nabavimo kozu Razz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Izleti u prirodu   Today at 5:21 am

Na vrh Go down

Izleti u prirodu
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1