Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

Utegnute trudnice

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
lejla

Broj komentara : 250
Mjesto : Amerika
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Utegnute trudnice   Thu Mar 13, 2008 2:18 am

Da li je bolje to sto danas mozemo kupiti usku odjecu za trudnice ili mislite da bi trudnice trebale biti pod ogromnim haljuncagama i muzevim majicama?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
jale

Broj komentara : 207
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Thu Mar 13, 2008 2:08 pm

moje misljenje je da treba da nosis ono sto ti godi, ali ne smije biti preusko (mislim da to ipak svako zna Smile)
ja sam cijelu trudnocu nosila duge uske majice, pamucne i rastegljive tako da me nigdje nije stezalo a ja sam izgledala i pored 100kg veoma zgodno Laughing
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bince

Broj komentara : 41
Registration date : 2008-02-21

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Thu Mar 13, 2008 3:55 pm

Ja sve nosim malo sire jer se lepse osecam tako a znam i da je mnogo rizicno za bebicu utezati stomak.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
kikiriki

Broj komentara : 85
Mjesto : sarajevo
Registration date : 2008-02-22

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Thu Mar 13, 2008 4:24 pm

Ja se ne "utezem" pretjerano ni kada nisam trudna! To zavisi od stila oblacenja. Licno preferiram lezernost i udobnost, kako odjece tako i obuce. Mislim da je veoma bitno imati zdravo tijelo (i duh lol! ), njegovanu kozu, kosu, nokte. To se postize prvenstveno prehranom i vjezbom, a tek onda kozmetikom. Iako, znam da ljudi cijene i procijenjuju druge ljude prvenstveno na osnovu odjece. Ne volim vidjeti trudnicu u tregerslusu (farmerice s tregerima, bljak) kao ni u haljini tipicnog trudnickog kroja, jos sa bijelom kragnicom geek Hlace od rastegljivog materijala (pamuk+elastin), preko leprsava tunika (indija-zakon)i ravne cipelice-to sam ja! jupi
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
lejla

Broj komentara : 250
Mjesto : Amerika

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Thu Mar 13, 2008 7:17 pm

Meni se stvarno svidja danasnji izbor trudnicke odjece, ali sto je jos bolje za ove nas sretne trudnice koje cemo roditi ove godine aBd, u modi su sad stvari koje moze trudnica da nosi cheers Tako da nevjerujem da cu ista osim suknji i hlaca morati kupovati u trudnickoj prodavnici.. jos dolazi ljeto, a vidjela sam da su izasle dugacke siroke haljine Cool

Elem, rastegljivo i pamucno je idealno ali nevolim da nosim previse siroku odjecu jer mislim da ce me to uciniti jos debljom i sirom Smile A ravne cipele?? LJUBAV MOG ZIVOTA... znam da nisu nesto privlacne kad su onako ko baletanke pljosnate, ali ja ih volim nenormalno Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
suncica

Broj komentara : 150
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Sat Mar 15, 2008 9:44 pm

meni se isto jako sviđa trudnička moda. ja sam bila ljetna trudnica i stvarno sam uživala. u stvari, nisam se bila puno ni udebljala pa su mi trebale samo hlače, a sve majice koje su se prodavale za "netrudne" mogla sam kupovati i ja.

KomentarNaslov komentara: Re: Utegnute trudnice   Today at 5:22 am

Na vrh Go down

Utegnute trudnice
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1