Sve o našim MALIŠANIMA

Dobrodošli na forum za mame i bebe

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  Login  

Share | 

PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Luna
Admin

Broj komentara : 156
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-02-18

KomentarNaslov komentara: PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina   Sun Apr 27, 2008 3:43 am

POMAHNITALA 46-godišnjakinja iz Trebinja pokušala je jučer ujutro, s više uboda nožem, ubiti svog dvoipolgodišnjeg autističnog sina.

Fokus javlja kako je Branka Komnenić iznijela dječaka iz stana te ga izbola u obližnjem šumarku. U trebinjskoj bolnici je utvrđeno kako je majka dječaku nanijela tri uboda kuhinjskim nožem u vrat, jedan u trbuh te ga posjekla po lijevoj nadlaktici.

Monstruozna majka, koja je inače radila kao daktilografkinja u policijskoj postaji Trebinje, izbodenog sina je ostavila u šumarku, a policija ga je ondje pronašla oko 3.30 sati.

Nakon uhićenja je priznala kako je pokušala ubiti sina. Neuropsihijatar u Općoj bolnici Trebinje Dragan Sorajić izjavio je kako je ranije liječena kao psihički bolesnik.

IZVOR
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://malisani.lifeme.net
suncica

Broj komentara : 150
Registration date : 2008-02-20

KomentarNaslov komentara: Re: PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina   Sun Apr 27, 2008 5:47 pm

užas!
kako je dijete preživjelo kada je dobilo ubod u vrat?
užas užas užas...nemam riječi

Admin

Broj komentara : 156
Registration date : 2008-02-18

KomentarNaslov komentara: Re: PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina   Mon Apr 28, 2008 10:49 pm

nemam pojma, hrabrica malena!
Ja ne znam detalje vezane za ovaj slucaj, osim ovih sto sam vec gore navela, ali cu se raspitati kako je malac, samo se nadam da ce biti dobro.
Grozno!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://malisani.lifeme.net
bince

Broj komentara : 41
Registration date : 2008-02-21

KomentarNaslov komentara: Re: PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina   Tue Apr 29, 2008 4:36 pm

Shocked Shocked
Uh sva sam se najezila!
Ma to je katastrofa,kako je samo mogla!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina   Today at 7:05 am

Na vrh Go down

PRESTRASNO! Pokusala ubiti svog autisticnog sina
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1